Hakkımızda
14093
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-14093,bridge-core-2.5.4,ajax_fade,page_not_loaded,boxed,,qode-theme-ver-23.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.1,vc_responsive

Hakkımızda

Hakkımızda

İşlenmiş fındık ürünleri sektörünün en yenilikçi firması olabilme iddiasıyla 2020 yılında Konya’da Gıda üretim  merkezi ve dünyanın en kaliteli fındıklarının yetiştirildiği Karadeniz fındığını üretim tesislerinde kullanan firmamız Türkiye’ye  ve Dünya’ya işlenmiş fındıklı ürünleri ile adından söz ettirmektedir.

Kurucularının sektöründeki 30 yılı aşkın deneyimleri, tecrübeli yöneticileri ve dinamik personeli ile her yıl mutlaka yeni bir ürün oluşturma prensibiyle çalışan KS Food, mucizevi ürün fındıktan aldığı enerjisiyle sofralara eşsiz lezzetler sunmayı hedeflemektedir.

KS Food :  TS:EN ISO 22000, HACCP VE HALAL Gıda Güvenliği Standartları çerçevesinde Konya’da ki Çikolatalı Ürünler tesislerinde üretimlerini gerçekleştirmektedir.

KS Food; Türk fındığının nadide güzellik ve lezzetlerini dünya sofralarına kahvaltıdan başlayarak Choco Master,Moda Nuts ve Choco L’art markası adı altındaki ürünleriyle sunmaktadır. Bu eşsiz lezzetlere her geçen gün yenilerini eklemek ve sofraları zenginleştirmeye devam edeceğiz.

Vizyon

Kurumsal yapımızla Türkiye ve dünya pazarında çikolata, endüstriyel çikolata ürünleri ve öncü, akla ilk gelen markalardan olmak.

Misyon

Değişen tüketici trendlerine uygun olarak arge’den üretim ve satış noktasına kadar yüksek standartlarda yenilikçi ürünleri uygun fiyatlarda tüketicileriyle buluşturmak ve lezzete herkesin ulaşmasını sağlamaktır. KS Food , bulunduğu tüm pazarlarda, başta orta ve alt sosyo ekonomik seviyeden olmak üzere herkesin lezzete ve kaliteye kolaylıkla ulaşabilmesi için çalışma yapmaktadır.

Sertifikalarımız

Arabic AR English EN Turkish TR